Váltás az akadálymentes honlapra 2024. április 29. | Ma Péter napja van.

Bűvész Show

2024

Február 10-én szombaton iskolánkban szerveztünk egy izgalmas délelőttöt, ahová meghívtuk a város óvodásait és szüleiket. A délelőtt varázslatos hangulatát egy nagyszerű bűvész előadása nyitotta meg. A látványos show után különböző foglalkozásokon vehettek részt az ovisok, ahol tabletek, padlórobotok, és interaktív tábla segítségével oldottak meg játékos feladatokat. A délelőttünk farsangi fánk sütéssel folytatódott, melyet a gyermekek jóízűen fogyasztottak el. Mindezek mellett jutott idő az udvari játékok kipróbálására is. Búcsúzáskor minden ovis kapott egy kis ajándékot emlékbe erről a csodás napról.

Bűvész show