Váltás az akadálymentes honlapra 2024. április 26. | Ma Ervin napja van.

Halasi Szüreti Napok

2016

Már hagyomány, hogy minden év szeptemberének második hétvégéjén rendezik meg a Halasi Szüreti Napok rendezvényt. A szervezők lehetőséget biztosítanak városunk oktatási intézményeinek a bemutatkozásra és az aktív részvételre.

A nyitány ezúttal is a futóké volt. Diákok, pedagógusok és szülők rajtoltak el iskolánkból a XXVI. Szüreti Utcai Futóversenyen,  akik a 2 kilométeres távot teljesítettek.

A szombati napon több, mint másfél órán át tartó menetben mutatkozott be iskolánk a város polgárai előtt. A menetet játékos sorverseny és néptánc bemutatókkal gazdagították a résztvevő diákok.

A Szüreti Napok fináléjához közeledve vasárnap délelőtt a nagyszínpadon is lehetőség adódott egy bemutatkozó produkció előadására. Iskolán 3. évfolyamos tanulói rábaközi játékfűzést adtak elő a Nagyszínpadon.