Váltás az akadálymentes honlapra 2024. április 26. | Ma Ervin napja van.

Kisállat kiállítás (2021.10.04.)

2021

Régi hagyományunkhoz híven az idei tanévben végre megtarthattuk Kisállat kiállításunk. Az idő kedvezett a programunknak, szép napos délutánt tölthettünk el az iskola udvarán, miközben tanulóink kiskedvencüket megmutathatták iskolatársaiknak. Vendégünk volt az Állatmentő Egyesület, akik elhozták hozzánk Brúnót a kiképzett kutyát. Meglátogatták rendezvényünket a szomszédos óvoda nagycsoportosai is.

Az elhozott kedvencekre szavazhattak a programon résztvevők.

A kiskedvencek versenyének eredménye:

I. Sztojka Sarel Junior (1.a) kutyája

II. Tóth Vivien (4.a) hörcsöge és Csertő Krisztina (8.a) tengerimalac családja

III. Frittmann Hanna (6.b) és Frittmann Péter (1.a) teknőse

Idén is volt rajzverseny. Az elkészült rajzokat Laskovicsné Terzics Edit igazgatóasszony, Kosztánné Stefánovics Katalin tanárnő és Vén Anita tanitónő zsűrizte. A beérkezett rajzok közül tizenkettőt emeletek ki, melyeknek elkészítői is jutalomban részesültek.

Felsős reál munkaközösség